درباره ما

شرکت آرتا صنعت اطلس مهر (سهامی خاص) با نام تجاری ایران کوپکو با بهره مندی از تجربه سال ها فعالیت در زمینه هوای فشرده، گازهای طبی، تولید دستگاه های کمپرسور، سندبلاست و اکسیژن ساز بیمارستانی و همچنین ارتباط با شرکت های تولید کننده معتبر بین المللی مانند شرکت اطلس کوپکو بلژیک، زئوکم سوئیس، فستو و زیمنس آلمان و ... با تمرکز بر بازرگانی در حوزه تجهیزات و محصولات هوای فشرده شرکت اطلس کوپکو (بلژیک) و ارائه خدمات در این زمینه توانایی تامین انواع دستگاه های تامین هوای فشرده دستگاه اکسیژن و نیتروژن ساز، دیزل ژنراتور و قطعات یدکی و مصرفی و همچنین ارائه خدمات تعمیر، نگهداری و اورهال با کیفیت و مطلوب را دارا می باشد. در حال حاضر ایران کوپکو خلاء ارایه برخی محصولات و برندهای معتبر در ایران را با مدیریت منابع خارج از کشور برطرف نموده و امکان ارائه محصولات شرکت اطلس کوپکو را با مناسب ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم نموده است.

از دیگر مزایای شرکت آرتا صنعت، بازرگانی فعال و پویای آن است که علی رغم وجود تحریم، انواع محصولات شرکت اطلس کوپکو را به درخواست مشتریان در کوتاه ترین زمان و با قیمتی مناسب در اختیار ایشان قرار می دهد و این فرصت را برای مشتریان فراهم می سازد که ضمن مقایسه قیمت ها با دیگر رقبا به انتخاب بهتری از کالای مورد نیاز خود برسند.
- ارائه انواع کمپرسورهای اویل فری، اویل اینجکت، اسکرو، پیستونی، بوستر، دمنده های شرکت اطلس کوپکو بلژیک
- ارائه انواع کمپرسورهای پرتابل و دیزل ژنراتورهای شرکت اطلس کوپکو.
- ارائه انواع جاذب های رطوبتی، تله آبگیر، درایرهای جذبی و تبریدی.
- ارائه انواع دستگاه های تولید هوای فشرده مدیکال، سیستم های وکیوم مدیکال و انواع دستگاه های اکسیژن ساز مرکزی بیمارستانی.
- خدمات پس از فروش و ارائه انواع قطعات یدکی با کیفیت و اصل از جمله کیت سرویس های دوره ای (۴۰۰۰ ، ۸۰۰۰ و ۱۶۰۰۰ ساعت استاندارد) انواع سنسورهای فشار، دما، اکسیژن، ترموستات و شیر برقی. ارائه انواع کنترل کننده های کمپرسور اطلس کوپکو (الکترونیکون و PLC)، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری، ارائه انواع فیلتراسیون مسیر، سپراتور، هوا و روغن، ارائه انواع روغن اورجینال در بسته بندی های ۵، ۲۰ و ۲۰۹ لیتری استاندارد اطلس کوپکو تهیه شده از شعب اروپایی اطلس کوپکو.
- ارائه انواع مواد مولکولارسیو و زئولیت (مستقیما از شرکت زئوکم سوئیس)، آلومینا اکتیو و ...
- ارائه خدمات تعمیر، نگهداری و تعمیر اساسی (اورهال) انواع کمپرسور توسط کارشناسان خبره و مجرب.
- ارائه خدمات فنی، مشاوره های تخصصی و راهکارهای بهبود و ارتقاء سیستم و تولید مطابق با نیاز مشتری.

ایران کوپکو ضمن تامین نیاز همکاران و فعالان صنعت هوای فشرده، به صورت مستقیم و غیر مستقیم در تامین نیاز شرکت های تولیدی که عمدتا در قالب ارایه تجهیزات، قطعات و آموزش تخصصی محصولات اطلس کوپکو بوده است، نقش موثری بر عهده داشته است.